LEGO PRÍBEH 2

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Po úspechu filmu LEGO® príbeh, ktorý položil základnú kocku nového fenoménu, sa opäť stretneme s hrdinami z mestečka Brickburg. V novom akčnom dobrodružstve sa obyvatelia pustia do boja za záchranu svojho milovaného domova.

Uplynulo takmer 5 rokov, odkedy bolo „všetko super“, a teraz musia čeliť novej obrovskej hrozbe, nájazdníkom z LEGO DUPLO®, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova vystavať.

V snahe poraziť nepriateľov a nanovo vyskladať harmóniu v Lego svete sa Emmet, Lucy, Batman a ich priatelia vydajú do vzdialených a neprebádaných galaxií. Na spoločnej ceste otestujú svoju odvahu, kreativitu, majstrovské staviteľské schopnosti a v neposlednom rade odhalia, akí sú v skutočnosti výnimoční.

Dĺžka podujatia: 107 minút
Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 11. jún 2023

LEGO PRÍBEH 2

Réžia: Mike Mitchell, Trisha Gum • Scenár: Phil Lord, Christopher Miller, Matt Fogel, Raphael Bob-Waksberg • Hudba: Mark Mothersbaugh • Hrajú: Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Channing Tatum, Jonah Hill, Tiffany Haddish • Producent: Phil Lord, Christopher Miller, Roy Lee, Dan Lin