Perinbaba

Ľubomír Feldek - PREDSTAVENIE PRE DETI - ROZPRÁVKOVÝ MUZIKÁL

V rozprávkovom muzikáli Perinbaba vás budú sprevádzať príbehom lásky Jakuba a Alžbetky láskavá Perinbaba, kmotra Zubatá i veselí komedianti so svojimi kúzlami a mnohé iné zábavné rozprávkové postavy. Rodinná inscenácia v réžii Karola Rédliho s hudbou Diany Minarovičovej všetkých príjemne naladí na zimný čas. Muzikál Perinbaba je určený všetkým generáciám. Zapozerajte a započúvajte sa s nami do príbehu lásky, ktorá je silnejšia než smrť.

Upozornenie: V predstavení je použitý stroboskop a para. Predstavenie odporúčame od piatich rokov, respektíve od predškolského veku.

Námet: Bratia Grimmovci Autor: Ľubomír Feldek Úprava: Karol Rédli, Michaela Gallová Réžia: Karol Rédli Produkcia: Zuzana Mišáková Hudba: Diana Minarovičová Texty piesní: Ľubomír Feldek, Filip Ťažár Dramaturgia: Michaela Gallová Scénografia: Silvia Ďurovcová Choreografia: Veronika Morrison, Jozef Čakloš Kostýmy: Kristína Pigová, Viera Černová, Vladimír Ondrovič Svetelný dizajn a efekty: Martin Potočný Inšpícia: Michaela Gallová

Dátum svetovej premiéry: 19. november 2023

Perinbaba

Hrajú: Zuzana Mišáková (Perinbaba), Diana Demecsová/Barbora Drozdová (Zubatá), Štefan Richtárech (Principál/otec), Simon Kopunec (Jakub), Renáta Iršová/Michaela Trokanová (Alžbetka), Diana Minarovičová (Dora), Michaela Mäsiarová (Macocha), Oľga Banincová (Herecká kompánia), Juraj Budzovský (Herecká kompánia), Jozef Čakloš (Herecká kompánia), Vladimír Ondrovič (Herecká kompánia), Miloš Slemenský (Herecká kompánia), Matej Pučko/Martin Šamaj (malý Jakubko), Diana Fábiková/Sofia Mišáková (malá Alžbetka), Emma Grachová/Tatiana Husárová (malá Dorotka), Katarína Balážová (Tanečná kompánia), Anna Barteková (Tanečná kompánia), Patrícia Chlebanová (Tanečná kompánia), Alžbeta Maláňová (Tanečná kompánia), Katarína Maláňová (Tanečná kompánia), Martina Matejková (Tanečná kompánia), Nikoleta Mišáková (Tanečná kompánia), Dominika Opatovská (Tanečná kompánia), Alexandra Paučeková (Tanečná kompánia), Dominika Sabová (Tanečná kompánia), Natália Šamajová (Tanečná kompánia), Sára Švondrková (Tanečná kompánia), Ema Talianová (Tanečná kompánia), Ema Trnavská (Tanečná kompánia)